JUDO SOKOL žĎÁR NAD SÁZAVOU

Nábor

Oficiální nábor pro školní rok 2018/19 začíná 10. září 2018 a bude trvat po dobu celého měsíce září.

V prvním týdnu nového školního roku máme v plánu udělat náborovou akci formou ukázkových hodin na několika základních školách ve Žďáře nad Sázavou, na kterých si děti budou moci judo vyzkoušet na vlastní kůži.

Nebojte se a přijďte se za námi podívat a klidně si rovnou i zacvičit. Tréninky pro začátečníky probíhají každé pondělí a středu od 16:00. S sebou stačí mít starší oblečení (tepláky a triko), pití a chuť učit se novým věcem. 

Peníze si s sebou brát nemusíte, tréninky jsou první 2-3 týdny zcela zdarma, aby se děti mohly rozhodnout, zdali se judu chtějí dále věnovat.

Tréninky začátečníků jsou vhodné i pro malé děti, hranicí je 5 let. U mladších dětí je potom jejich účast na tréninku na posouzení trenéra (cvičit mohou i některé šikovné čtyřleté děti).

Navštívit nás a přidat se k našemu kolektivu můžete i v průběhu školního roku, budete však muset počítat s tím, že ostatní před vámi budou mít značný náskok. Samozřejmě rádi uvítáme nejen děti, ale i mladé muže, slečny či dospělé, ti mají tréninky v pondělí a středu od 18:30.

Pokud si nejste jistí, zda se k nám chcete přidat, tak se přijďte podívat na jakýkoliv trénink. Nebojte se oslovit některého z přítomných trenérů, určitě vám zodpoví všechny dotazy a poradí se s vámi, co a jak dál.

Nábor Nábor
Nábor Nábor