JUDO SOKOL žĎÁR NAD SÁZAVOU

Nábor


Oficiální nábor pro školní rok 2023/24 začíná 4. září 2023 a bude trvat po dobu celého měsíce září.


Pokud se s námi budete chtít setkat mimo naše Dojo, příležitost budete mít na akci VOLNÝ ČAS NENÍ NUDA  na Farských humnech ve Žďáře.


Přihlášku do našeho oddílu je možné vyplnit zde.

Nábor

Nebojte se a přijďte se za námi podívat a klidně si rovnou i zacvičit. Tréninky pro začátečníky probíhají každé pondělí a středu od 16:00. S sebou stačí mít tepláky a tričko na cvičení, pití a chuť učit se novým věcem. Pokud nevíte, kde a kdy nás najdete, podívejte se na tuto stránku.

Nábor


Peníze si s sebou brát nemusíte, tréninky jsou první měsíc zcela zdarma, aby se děti mohly rozhodnout, zdali se judu chtějí dále věnovat.


Tréninky začátečníků jsou vhodné i pro malé děti, hranicí je 5 let. U mladších dětí je potom jejich účast na tréninku na posouzení trenéra (cvičit mohou i některé šikovné čtyřleté děti).

Nábor

Navštívit nás a přidat se k našemu kolektivu můžete i v průběhu školního roku, budete však muset počítat s tím, že ostatní před vámi budou mít značný náskok. Samozřejmě rádi uvítáme nejen děti, ale i mladé muže, slečny či dospělé, ti mají tréninky v pondělí a středu od 17:30.

Pokud si nejste jistí, zda se k nám chcete přidat, tak se přijďte podívat na jakýkoliv trénink. Nebojte se oslovit některého z přítomných trenérů, určitě vám zodpoví všechny dotazy a poradí se s vámi, co a jak dál.

Nábor