JUDO SOKOL žĎÁR NAD SÁZAVOU

Nábor


Oficiální nábor pro školní rok 2020/21 začíná 7. září 2020 a bude trvat po dobu celého měsíce září.


Pokud se s námi budete chtít setkat mimo naše Dojo, příležitost budete mít na akci VOLNÝ ČAS NENÍ NUDA dne 11. 9. 2020 na Farských humnech ve Žďáře.

Nábor

Nebojte se a přijďte se za námi podívat a klidně si rovnou i zacvičit. Tréninky pro začátečníky probíhají každé pondělí a středu od 16:00. S sebou stačí mít tepláky a tričko na cvičení, pití a chuť učit se novým věcem. Pokud nevíte, kde a kdy nás najdete, podívejte se na tuto stránku.

Nábor


Peníze si s sebou brát nemusíte, tréninky jsou první měsíc zcela zdarma, aby se děti mohly rozhodnout, zdali se judu chtějí dále věnovat.


Tréninky začátečníků jsou vhodné i pro malé děti, hranicí je 5 let. U mladších dětí je potom jejich účast na tréninku na posouzení trenéra (cvičit mohou i některé šikovné čtyřleté děti).

Nábor

Navštívit nás a přidat se k našemu kolektivu můžete i v průběhu školního roku, budete však muset počítat s tím, že ostatní před vámi budou mít značný náskok. Samozřejmě rádi uvítáme nejen děti, ale i mladé muže, slečny či dospělé, ti mají tréninky v pondělí a středu od 18:30.

Pokud si nejste jistí, zda se k nám chcete přidat, tak se přijďte podívat na jakýkoliv trénink. Nebojte se oslovit některého z přítomných trenérů, určitě vám zodpoví všechny dotazy a poradí se s vámi, co a jak dál.

Nábor